Camp


Restaurace

  


  

Vlastní camp se nachází v tichém a malebném prostředí pod nejvyšším vrcholem Blanského lesa Kletí (1084 m.n.m.). Jižní a východní hranici našeho kempu tvoří řeka Polečnice a Chvalšinský potok, které se na našem území stékají. Ze severní strany sousedíme se smíšeným lesem. Západní hranici tvoří místní komunikace a cyklostezka.

Rozloha kempu je 4 ha se 140 elektrickými přípojkami. Sociální zařízení je nově vybudované, moderní odpovídající kapacitě kempu i potřebám invalidních spoluobčanů. Restaurace s výtečnou českou kuchyní je zrekonstruována ze starého zájezdního hostince. Možnost posezení ve výčepu, venku i u rožně. Vše potřebné můžete nakoupit v 500 metrů vzdáleném Kájově do jehož územní správy spadáme.


Restaurace


Sociální zařízení

Dominantou obce Kájov je poutní kostel Nanebevzetí P. Marie založený ve 14. století. Jedná se o nejvýznamnější jihočeskou památku pozdní gotiky. U kostela pramení studánka o které se hovoří jako o zázračné. Tato studánka spolu s kostelem se stávají vždy druhou neděli v říjnu významným poutním místem pro tisíce návštěvníků. Více www.ckrumlov.cz

Pitnou vodu čerpáme z vlastního 30 metrů hlubokého vrtu v žulovém podloží. Máme vlastní ekologickou čističku odpadních vod. V areálu kempu je k dispozici dětský koutek, kombinované hřiště na volejbal, basketbal, tenis a petangový kurt.   

Ceník :

15.5. - 30.6.
1.9. - 30.9.

1.7. - 31.8.

70,- CZK

70,- CZK

40,- CZK

40,- CZK

50,- CZK

50,- CZK

60,- CZK

60,- CZK

50,- CZK

50,- CZK

40,- CZK

40,- CZK

60,- CZK

70,- CZK

80,- CZK

90,- CZK

140,- CZK

150,- CZK

70,- CZK

70,- CZK

Turistická taxa    10,- CZK

Ceny za 1 den
> 14 dní: -5 %

Je možné podniknout velké množství výletů do okolí jak pěšky tak i na kole. Okolí kempu: Caravan camp se nachází na území Chráněné krajiné oblasti Blanský les a dá se říci, že je jedním z výchozích bodů pro návštěvu chráněné oblasti o rozloze 21 450 ha, kerá je protkána sítí 200 km cyklostezek. Blanský Les je pozoruhodně zachovalý krajinný celek v podhůří Šumavy s přírodním prostředím, které není narušeno negativními vlivy lidské činnosti. Více www.ckrumlov.cz.

Ve směru na jihozápad od našeho kempu se nachází největší a nejzachovalejší přírodní park ve střední Evropě - Národní park Šumava. Park o rozloze 69 000 ha zahrnuje území rozsáhlých lesních jehličnatých a smíšených porostů s množstvím přírodních rašelinišť. Významným fenoménem jsou jezera ledovcového původu. Území je velmi řídce osídleno. Národní park Šumava sousedí s Národním Bavorským parkem. 18 km jižně od kempu se rozprostírá Lipenské jezero o délce 44 km, které je nazýváno Šumavským mořem. 2 km východním směrem se rozprostírá město Český Krumlov,které patří mezi nejkrásnější a architektonicky nejzachovalejší města v České republice a je zapsáno do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. O vlastním regionu českokrumlovska se říká, že ať člověk přijde kamkoliv všude se setká s historií. Vždyť na tomto poměrně malém území je více jak 2000 nemovitých památek.

Co napsat závěrem? Náš kemp můžete zvolit jako výchozí bod pro návštěvu mnoha historických památek i mnoha přírodních krás v oblasti Jižních Čech.

Přijďte a přesvěčte se sami.

Těšíme se na Vaši návštěvu,jistě budete spokojeni.Hygienické zařízení


Restaurace


Český Krumlov


Sociální zařízení

 

   
 

MAPKA

KONTAKT

   

 
   
       

... a mnohem více možností.